Dolina Nidy

Dni Otwarte 2012 w Dolinie Nidy

To była już trzecia impreza z tego cyklu. Pierwsza odbyła się w sierpniu 2008 roku gromadząc na terenie zakładu sporą grupę dzieci z opiekunami.

 

 

 

Organizatorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji i jeszcze więcej niespodzianek. Kolorowa, dmuchana zjeżdżalnia, karuzele i quady, grill i słodkie upominki. Ponad to przeprowadzono pokazy strażackie i policyjne, a każdy chętny dzieciak mógł zrobić sobie niepowtarzalną, pamiątkową fotkę za kierownicą radiowozu.

Na Dni Otwarte zakładu zaproszono młodzież szkolną z Kostek, Bogucic, Pińczowa, Gacek oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pińczowie. Gościem specjalnym była grupa uczennic i uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju, która wykonała standardy muzyczne w języku angielskim. Zaproszenia na imprezę przyjęli także gospodarze gmin Pińczów i Buska oraz firmy zaprzyjaźnione i współpracujące z Doliną Nidy.

 

 

Kierownictwo Doliny Nidy poprzez takie właśnie akcje stara się integrować z lokalnym środowiskiem. Za dwa lata z okazji do zwiedzenia zakładu będą mogli skorzystać uczniowie z gminy Kije. Oczywiście - nazwa zobowiązuje toteż „otwarte” progi „Doliny Nidy” mogli przekraczać także indywidualni mieszkańcy okolicznych miejscowości i gmin. Sobotnie przedpołudnie było świetną okazją do relaksu w gronie rodzinnym; skrzętnie skorzystali z tego pracownicy zakładu, którzy tego dnia przyszli do pracy w towarzystwie dzieci i małżonków.

 

Po godzinie dziesiątej rano gości powitał wiceprezes Janusz Kuźnia i po krótkim wstępie zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy.

Jednym z ciekawszych punktów tegorocznych Dni Otwartych było zwiedzanie zakładu. „Jakość, środowisko i bezpieczeństwo” – każdy z tych trzech aspektów został ukazany i omówiony podczas tej niecodziennej wycieczki. Dzieciaki na czas zwiedzania otrzymali obowiązkowe kaski i odblaskowe kamizelki. Kamizelki były jednocześnie prezentem –niespodzianką. Z pewnością przydadzą się naszym milusińskim chociażby w drodze do szkoły. Były także bogate paczki ze słodkimi łakociami i grillowane kiełbaski. Jednakże, najwspanialszym upominkiem dla wszystkich była dobra zabawa.

 

 

 

 

Aktualnośći

News image

Wszyscy jesteśmy kibicami.

Pod takim piłkarskim hasłem, w sobotę 4 czerwca w Dolinie N...

News image

Dolina Nidy z całą Polską czyta dzieciom

To był wspaniały majowy weekend dla uczni&oacut...

News image

Wyróżnienie EMAS

Specjalne wyróżnienie EMAS od Komisji Europejskiej...

News image

Ekoodpowiedzialni

Wyróżnienie „Ekoodpowiedzialni w biznesie&rd...

News image

Zaduszki Jazzowe 2014

Dolina Nidy mianowana była Złotym Sponsorem tegorocznej X e...

News image

Gruzja znana i nieznana z Doliną Nidy

W dniach  29 sierpnia do 5 września Dolina Nidy zorganizowa...

News image

Ballady Europy – 2014

Poprzednie edycje festiwalu „Ballady Europy” od...

News image

Dolina Nidy sponsorem festiwalu

Koncertem światowej sławy artystów rozpoczął się 20 Międz...

News image

Dolina Nidy dzieciom

Dni Otwarte Doliny Nidy 2014  - Piknik rodzinny pod hasłem ...

News image

Dzień Dziecka

W życiu każdego człowieka przychodzą takie chwile, które ...