Dolina Nidy

Nagrody, Wyróżnienia

Dolina Nidy sp. z o.o. jest laureatem licznych nagród i wyróżnień biznesowych.

 

 

 

 

 


13.11.2015 r. SPECJALNE WYRÓŻNIENIE EMAS od Komisji Europejskiej. Komisja Europejska zorganizowała we Frankfurcie nad Menem konferencję podsumowującą 20 lat funkcjonowania systemu ekozarządzania i audytu EMAS. Podczas konferencji specjalne wyróżnienie, jako jedna z najdłużej zarejestrowanych w EMAS organizacji w Polsce, otrzymała Dolina Nidy.


 

26.10.2015 r. EKOODPOWIEDZIALNI W BIZNESIE. Podczas uroczystej gali Kongresu Envicon 2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyróżnienie w kategorii Przedsiębiorstwo zdobyła Dolina Nidy sp. z o.o. Organizatorem konkursu, już po raz piąty, jest firma Abrys – lider na polskim rynku ochrony środowiska w obszarze działalności wydawniczej, organizowania kongresów, konferencji i szkoleń oraz działań związanych z edukacją ekologiczną.

 

Dolina Nidy Sp. z o.o. została wyróżniona Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej za rok 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016. Bisnode D&B , wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy wiarygodne biznesowo. Do grona nagrodzonych należą wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez Bisnode D&B. Otrzymanie Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej zaświadcza, że firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, ryzyko transakcji z firmą jest minimalne, a poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności nie wystąpił lub jest znikomy.07.10.2013 podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony  Środowiska ENVICON w Poznaniu, Dolina Nidy została laureatem III edycji prestiżowego konkursu „EKOodpowiedzialni w biznesie”. Konkurs organizowany jest przez firmę Abrys – właściciela portalu Ecomanager.pl, we współpracy  z m.in. Ministerstwem Gospodarki oraz Ministerstwem Środowiska. Oceniane są w nim inicjatywy przedsiębiorstw z sektora przemysłu, minimalizujące wpływ wytwarzanych produktów na środowisko.30 stycznia 2013r. w Belwederze Bronisław Komorowski Prezydent RP oraz Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność" uhonorowali wybranych pracodawców certyfikatem i statuetką Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Wśród 22 firm znalazła się też Dolina Nidy Sp. z o.o.
 

Z przyjemnością informujemy, że Dolina Nidy Sp. z o.o. została wyróżniona prestiżowym Złotym Godłem Najwyższa Jakość 2012 w ramach VI edycji konkursu Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI ORDER- zarządzanie najwyższej jakości. Nagrodę otrzymaliśmy podczas uroczystej gali VI edycji Programu Najwyższa Jakość QI 2012, która odbyła się 28 września 2012 roku w Poznaniu.


Nagrodę wręczono 14 października 2011 r, podczas sesji sejmiku wojewódzkiego przez okręgowy inspektorat pracy. W imieniu DOLINY NIDY – która zajęła pierwsze miejsce w kategorii zakładów pracy o zatrudnieniu do 250 pracowników – nagrodę odebrał prezes Jacek Koźlecki.


Laureatem XVI Edycji konkursu została Dolina Nidy sp. z o.o. w kategorii „Średnie Organizacje Produkcyjno – Usługowe”. Nagroda Polska Jakość przyznawana jest przedsiębiorcom za wdrażanie w swoich firmach zarządzania przez jakość – TQM. Nagrodzone firmy spełniają wymagania ISO, posiadają dobre relacje z kontrahentami, dostawcami, pracownikami oraz ze społecznością lokalną. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się  11 listopada 2010 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.

Gratulacje od Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa z okazji otrzymania tytułu Laureata XVI edycji Konkursu Polskiej Nagrody Jakości w kategorii ”średnich organizacji produkcyjno-usługowych” przyznawanej przez Krajową Izbę Gospodarczą, Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz Polskie Forum ISO 9000.

 

Gratulacje od Klubu Polskie Forum ISO 9000 z okazji uzyskania tytułu Laureata XVI edycji Konkursu Polskiej Nagrody Jakości w kategorii " średnich organizacji produkcyjno-usługowych" za wdrożenie koncepcji zarządzania przez jakość TQM zgodnie z modelem PNJ.

Laureat konkursu Polskiej Nagrody Jakości 2010 w kategorii średnich organizacji produkcyjno – usługowych przyznanej przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.
 

Podziękowania za dobre i rzetelne relacje biznesowe oraz zaangażowanie na rzecz poprawy ochrony środowiska i zarządzania przez jakość od Stora Enso - 2010.


Nagroda przyznana przez DGS ((Deutsche Gesellschaft zur Zertifizierung von Managementsystemen) za aktywną działalność w obszarze jakości, środowiska i bezpieczeństwa.


Świętokrzyska Nagroda Jakości 2008 r.
Laureat X Edycji Konkursu Świętokrzyska Nagroda Jakości w kategorii średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Nagroda "Firma Roku 2005" przyznana przez DQS (Deutsche Gesellschaft zur Zertifizierung von Managementsystemen), za wdrożenie i rozwój systemów zarządzania, opartych na wymaganiach standardów ISO, przyczyniając się tym do rozwoju swoich produktów oraz umocnienia swojej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Nagroda Złoty Medal Inter Res Międzynarodowych Targów Home Building 2004 przyznany za Gips Tynkarski Maszynowy Lekki
Nagroda „Euro Visa 2003” konkursu zorganizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Lokalnych Organizacji i Stowarzyszeń Zrzeszających Przedsiębiorców przyznana za najlepsze przygotowanie do wejścia na rynek Unii Europejskiej
„Brązowy Kask” Śląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej przyznany na targach „Twój Dom 2003” w Bielsku-Białej za Agregat Tynkarski „Tempo”
I nagroda przyznana w 2000 roku za Wybitne Osiągnięcia w Sprzedaży Taśm Budowlanych
I nagroda „Złoty Kask” Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa przyznana w 1999 roku za Klej Gipsowy T
Nagroda JM Rektora Politechniki Wrocławskiej przyznana w 1999 roku na XI Międzynarodowych Targach Budownictwa „Tarbud-Wiosna" we Wrocławiu
Statuetka przyznana w 1998 roku na Targach Branży Budowlanej we Lwowie
Nagroda przyznana za Rozwój Firmy uznany za Gospodarcze Wydarzenie Roku 1998
Statuetka „Trade Center Kielce” przyznana w 1997 roku przez Centrum Targowe Kielce za aranżację stoiska
Statuetka „Trade Center Kielce” przyznana w 1997 roku przez Centrum Targowe Kielce za aranżację stoiska
Nagroda Gospodarcza SKRZYDŁA przyznana za Rozwój Firmy w 1996 roku i Najsłynniejszy Produkt Regionu

Wyróżnienia

Wyróżnienie przyznane w konkursie ”Podłogi i Ściany – Dobry Wybór 2006” w kategorii produkt na bazie gipsu za produkt Gips Szpachlowy F
Wyróżnienie przyznane w konkursie "Podłogi i Ściany - Dobry Wybór 2005" w kategorii Chemii budowlanej za produkt Gips Tynkarski Ręczny POLAR
Wyróżnienie przyznane na targach BUDMA w konkursie "Podłogi i Ściany - Dobry Wybór 2004" w kategorii farby i tynki za produkt Gips Tynkarski Maszynowy Lekki SPRINT
Wyróżnienie przyznane na XI Międzynarodowych Targach Budownictwa Tarbud Wiosna’99 we Wrocławiu
Wyróżnienie przyznane przez Centrum Targowe Kielce na V Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz „Dom” w 1998 roku za aranżację stoiska
Wyróżnienie IV Ogólnopolskich Targów w Bydgoszczy w dziedzinie „Wszystko dla wojska”, "Logistyka", „Kwatermistrz ‘95” przyznane za Wyroby z Gipsu Stosowane w Urządzeniach i Budownictwie Wojskowym
 
 

Aktualnośći

News image

Wszyscy jesteśmy kibicami.

Pod takim piłkarskim hasłem, w sobotę 4 czerwca w Dolinie N...

News image

Dolina Nidy z całą Polską czyta dzieciom

To był wspaniały majowy weekend dla uczni&oacut...

News image

Wyróżnienie EMAS

Specjalne wyróżnienie EMAS od Komisji Europejskiej...

News image

Ekoodpowiedzialni

Wyróżnienie „Ekoodpowiedzialni w biznesie&rd...

News image

Zaduszki Jazzowe 2014

Dolina Nidy mianowana była Złotym Sponsorem tegorocznej X e...

News image

Gruzja znana i nieznana z Doliną Nidy

W dniach  29 sierpnia do 5 września Dolina Nidy zorganizowa...

News image

Ballady Europy – 2014

Poprzednie edycje festiwalu „Ballady Europy” od...

News image

Dolina Nidy sponsorem festiwalu

Koncertem światowej sławy artystów rozpoczął się 20 Międz...

News image

Dolina Nidy dzieciom

Dni Otwarte Doliny Nidy 2014  - Piknik rodzinny pod hasłem ...

News image

Dzień Dziecka

W życiu każdego człowieka przychodzą takie chwile, które ...